Chcesz odnieść sukces zawodowy, interesujesz się branżą nieruchomości?

Nie boisz się nowych wyzwań i pracy z ludźmi? Cenisz swój rozwój osobisty i satysfakcję z pracy?

Jesteś:
• inteligentny/a
• kreatywny/a
• komunikatywny/a
• asertywny/a
• kulturalny/a

Dołącz do nas!

Znajdziesz idealną pracę (realizację i rozwój). Doradca ds. nieruchomości to praca dla Ciebie, doświadczenie w branży nie jest konieczne!

Opis stanowiska pracy:
• Bezpośrednia i kompleksowa obsługa klienta
• Pozyskiwanie nowych ofert
• Przygotowywanie ofert sprzedaży i wynajmu
• Negocjacje
• Budowanie bazy klientów
• Wynagrodzenie 5.000/12.000

Oferujemy:
• Szkolenia
• Komfortowe warunki pracy
• Nowoczesne narzędzia pracy
• Wsparcie mentorskie
• Miłą atmosferę
• Pakiet medyczny
• Pakiet sportowy
• Narzędzia marketingowe
• Biuro w centrum Warszawy (biurowiec)
• Elastyczne godziny pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arthome z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”.